АПОСТИЛЬ І ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

Коли йдеться про підготовку та оформлення документів, дуже важливою умовою є швидкість та зручність. Однак зовсім не таємниця, що державні органи – це синонім черг та витрачання часу. Для того, щоб цей процес зробити максимально зручним для вас, ми надаємо послуги з проставлення апостилю та легалізації документів.

Документи громадян, які видані в одній країні, можуть використовуватися на території іншої держави лише після того, як вони певним чином засвідчені, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

На сьогодні найбільш поширені два способи такого посвідчення. Першим є консульська легалізація. Другим способом оформлення документів для їхнього використання за кордоном є проставлення апостилю. Це ратифіковано Гаазькою Конвенцією 1961 року, до якої приєдналося понад 100 країн світу.

У нашому агентстві перекладів ми забезпечимо здійснення консульської легалізації або проставлення апостилю на Ваших документах для подання їх за кордоном, відповідно до вимог країни подання.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів бюро перекладів Ньюстрім-Центр, які нададуть Вам вичерпні консультації щодо Вашого конкретного випадку.

Коли і кому знадобиться апостиль?

У ситуації, коли українські громадяни їдуть за кордон на роботу, навчання, постійне місце проживання, їм потрібні офіційні українські документи. Щоб такі документи змогли визнати за межами України, потрібна консульська легалізація чи апостилізація.

У чому переваги замовлення апостилю у нас:

 • ми дотримуємось обумовлених термінів;
 • при необхідності замовлення в режимі онлайн, не відвідуючи наш офіс;
 • консультуємо з процесу оформлення апостилю;
 • забезпечимо збереження та конфіденційність всілякої інформації;
 • доставляємо апостильовані документи до всіх регіонів України;
 • робимо переклади та надаємо послуги нотаріального завірення
 • можемо оформити довідку про відсутність судимості для навчання та роботи за кордоном;
 • адекватна вартість послуг, всілякі варіанти оплати та економія часу.

Апостиль проставляється в наступних міністерствах України:

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України – документи, видані навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери освіти та науки;

Серед них: дипломи про освіту, документи про присвоєння вчених звань, атестати, довідки, навчальні плани та інші;

Міністерством юстиції України – документи, які видаються органами юстиції та судами, оформлюються нотаріусами України.

Серед них: свідоцтва, видані органами РАГС, витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, документи, засвідчені нотаріусами, судові рішення та довідки.

Державною реєстраційною службою - на документах, що видаються цією Службою та структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції, які забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби (свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану, витяги з реєстру та ін.)< /p>

Міністерством закордонних справ України - на всіх інших видах документів:

 • довідки, видані архівними установами України;
 • довідки про стан здоров'я;
 • довідки, видані органами МВС України;
 • інші офіційні документи.

Документи, на яких апостиль НЕ проставляється

1. документи комерційного та митного характеру;

2. складені та завірені на території іноземних держав органами державної влади;

3. документи, які мають характер листування;

4. оригінали, копії та фотокопії: паспортних документів, військових квитків, трудових книжок, дозволів на носіння зброї, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчень особи, нормативно-правових актів, роз'яснень та правових висновків щодо їх застосування.

Деякі країни вимагають подання подвійного апостилю на документ. Тобто перший апостиль ставиться безпосередньо на документі (оригінал або його нотаріально засвідчена фотокопія), тоді виконується нотаріально засвідчений переклад документа, а потім ставиться другий апостиль на нотаріально завіреному перекладі.

До таких країн належать: Бельгія, Франція, Великобританія, Швейцарія, Австрія, Італія, Іспанія, Португалія, Нідерланди.

* Країни-учасниці Гаазької конвенції: Австралія, Австрія, Азербайджан*, Албанія, Андорра, Антигуа та Барбуда, Аргентина, Багамські острови, Барбадос, Бахрейн, Беліз, Бельгія, Білорусь*, Болгарія*, Боснія та Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Вануату, Венесуела, Вірменія *, Гондурас, Гренада, Греція, Грузія *, Данія, Домініканська Республіка, Еквадор, Естонія *, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан * , Киргизстан *, КНР, Кіпр, Колумбія, Коста-Ріка, Латвія *, Лесото, Литва *, Ліберія, Ліхтенштейн, Люксембург, Маврикій, Македонія *, Малаві, Мальта, Маршаллові острови, Мексика, Монако, Монголія, Намі Нікарагуа, Німеччина, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Острови Кука, Панама, Південна Африка), Перу, Польща*, Португалія, Республіка Корея, Республіка Молдова*, Російська Федерація, Румунія, Сальвадор, Самоа, Сан-Марино, -Томе і Прінсіпі Свазіленд, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадини, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сербія *, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Сурінам, Тонга Тобаго, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Уругвай, Фіджі, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеш ська Республіка, Чорногорія, Швейцарія, Швеція Японія.

наши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення