НімецькаОстанній час послуга з перекладу німецькою мовою стає дедалі популярнішою, оскільки вона відіграє важливу роль в економічних та політичних процесах Євросоюзу, будучи одним із головних інструментів у сфері бізнесу.

Наші перекладачі нашого працюють з широким. спектром тематик, включаючи такі вузькоспеціалізовані як машинобудування, фармацевтика, будівництво та багато іншого.

Особливо хотілося б виділити медичний переклад. На даний момент ми співпрацюємо з багатьма медичними клініками та асоціаціями Німеччини, виконуючи для них переклад різноманітних медичних документів, описів проведення операцій, висновків та багато іншого. Щодня ми працюємо над тим, щоб стати ще сильнішими та професійнішими. . Ми працюємо для вас! І завжди з радістю допоможемо вирішити будь-які питання, пов'язані з областю перекладів. Чи знаєте ви:

• Існує версія, що німецька мова мало не стала офіційною мовою в Америці в 1775 році, після закінчення боротьби за незалежність. На засіданні Континентального Конгресу англійська мова все ж таки перемогла, проте різниця була лише в один голос!
• Багато слів у німецькій мові пишуться схоже з англійськими і мають те саме значення. Наприклад: Maus – mouse (миша), Haus – house (будинок)
• Німецька мова входить до 10 найпоширеніших мов світу, до трійки найдосліджуваніших у світі, та однієї з найпопулярніших мов в інтернет

Бюро перекладів НьюСтрім-Центр рекомендує

Еріх Марія Ремарк «Тріумфальна Арка».

Ця книга не вимагає особливої ​​вистави, оскільки напевно багато хто знайомий з долею головного персонажа. Однак якщо ви ще не прочитали – зробіть це однозначно!наши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Ціни Апостиль і легалізація Переклади Контакти
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення