ФранцузькаБюро перекладів НьюСтрім–Центр допоможе вам з перекладом документів різної тематики та обсягу з французької та французької.

Що ж ми перекладаємо найчастіше? Звісно, ​​на першому місці йдуть особисті документи, довідки, згоди на виїзд для дітей, документи про освіту. На друге місце можна сміливо віднести технічні, економічні та юридичні документи. А далі, дуже цікавий, але менш затребуваний вид перекладу – художні книжки. якщо переклад вам потрібен «на вчора», ми з радістю допоможемо. Щоб прискорити процес і зберегти ваш час, немає необхідності привозити документи нам в офіс - ви можете направити їх нам електронною поштою і забрати вже готовий переклад (при необхідності, завірений нотаріусом або печаткою бюро перекладів).

З першого дня роботи нашої компанії якість та термін виконання перекладу є незмінними пріоритетами. Ми не будемо вам обіцяти перекладу, якщо не будемо впевнені у своїх силах. Усі переклади, які виконують наші перекладачі, проходять через умілі руки редакторів. Особливо це стосується французької мови - мови кохання, оскільки один неправильно вжитий термін або слово може спотворити зміст пропозиції чи документа.

Ми намагаємося надати клієнтам максимально зручні та комфортні умови – у нас немає черг, ми не закриваємо на обід, ми до ваших послуг у будь-який час, особливо щодо виконання термінових перекладів.

Чи знаєте ви:

• колготки – геніальний винахід, який подарував 20 століття, родом із Франції
• найбільш відвідувані туристами місця у світі знаходяться у Франції: собор Нотр-Дам-де-Парі та монастир Мон-Сен-Мішель
• батьківщина кінематографа, балету та ... велосипеда – звичайно ж, Франція
• статуя Свободи була подарована Францією Америці на честь незалежності 28 жовтня 1886 рокунаши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Ціни Апостиль і легалізація Переклади Контакти
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення