ГрецькаЗасноване у місті Києві у 2007 році бюро перекладів НьюСтрім-Центр надає широкий спектр послуг з перекладу. Одним із напрямків є переклад з і грецькою мовою.

Сьогодні переклад відкрив шлях для багатьох компаній на глобальний ринок. Ми допомагаємо вам, виконуючи переклади, подолати мовний розрив між компаніями, які мають спільні цілі та устремління.

Ми, команда бюро перекладів НьюСтрім-Центр, знаємо, що успішний переклад - це не просто трансформація однієї мови в іншу. У таких галузях, як інженерна, автомобільна, юридична, медична та фінансова, неймовірно важливо, щоб переклад був зрозумілим та точним. Ми ретельно працюємо над кожним документом, незалежно від його розміру та складності, ми добре знаємо та орієнтуємось у таких тематиках, як комерція, страхування, право, медицина, техніка, сільське господарство, архітектура та видобутку корисних копалин.

Усі документи (їх переклади) можуть бути легалізовані та/або нотаріально завірені на запит. Зв'яжіться зі спеціалістами бюро перекладів НьюСтрім-Центр, щоб отримати консультацію.наши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Ціни Апостиль і легалізація Переклади Контакти
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення