ІталійськаВиконання перекладів з/на італійську мову – один із важливих напрямків роботи бюро перекладів НьюСтрім-Центр. Ми виконуємо переклад будь-якого обсягу та складності, від маленьких довідок до великих технічних документів.

Крім перекладу документів ми пропонуємо редакцію та перевірку вже готових перекладів, зроблених за межами нашого бюро перекладів, послугу нотаріального завірення підписи перекладача, простування апостилю.

Наші перекладачі працюють з різними типами документів:

• медицина
• техніка
• фінанси
• та багато іншого

Останнім часом великою популярністю користується переклад меню для кафе та ресторанів, оскільки італійська кухня лідирує за популярністю не тільки в Києві, а й по всій Україні.

І трохи про Італію

Італія складається з 20 регіонів, які мало схожі один на одного і мають свій власний діалект. Якщо ви відвідали один або два з них, вважайте, що в Італії ви не були. Мова, яка вважається в Італії офіційною – насправді є флорентійським діалектом, який знайшов широке поширення після того, як було написано «Божественну комедію» Данте.

Італія – країна з неймовірно багатою культурою. Це й не дивно, тому що майже 60% світової культурної спадщини знаходиться в Італії. А вже про італійські традиції можна говорити нескінченно.наши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Ціни Апостиль і легалізація Переклади Контакти
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення