ІспанськаРідна мова Іспанії – одна з найпоширеніших і найпопулярніших у світі спілкування, культури та бізнесу. Звичайно, краса, легкість сприйняття та звучання мови справді безперечні.

Ця сонячна країна подарувала світові вагому культурну та історичну спадщину. Сьогодні, коли візові кордони в Україні практично впали, і Іспанія є однією з країн, щоб відвідати яку достатньо взяти в руки паспорт і сісти на літак, бізнес та туристична привабливість цієї країни збільшилася в рази. А ми, перекладачі, допоможемо з перекладом ваших документів, щоб країна пристрасного фламенко і фантастичної кориди стала ще ближчою! , контрактів, інструкцій та пакетів документів для покупки нерухомості в Іспанії.

Крім того, співробітники бюро перекладів НьюСтрім-Центр допоможуть вам із засвідченням перекладів документів: проставимо друк бюро перекладів, або вдамося до послуг нотаріуса.

Якщо вам потрібен переклад документів з\ на іспанську мову – направляйте їх нам на пошту, у вайбер, і ми виконаємо його дійсно швидко, якісно та за прийнятною вартістю.наши
контакты
Мы занимаемся любимым делом, строим крепкие партнерские отношения и всегда Вам рады!
Продвижения сайта и создание сайта - © Mediaset
Напишите нам
Ціни Апостиль і легалізація Переклади Контакти
Map marker Київ, метро “Палац Україна”, вул. Велика Васильківська 116, офіс 1
Map marker 38 (067) 467-25-26
38 (044) 331-08-03
Map marker Map marker 095 846 91 60
Зробити замовлення